SZKOLENIE- WSPÓLNIE PRZECIWKO MOBBINGOWI -Katowice

Zapraszamy na konferencję regionalną
Bezpieczna Uczelnia WSPÓLNIE PRZECIWKO MOBBINGOWI – OD PROCEDUR DO KULTURY SZACUNKU
 Jak skutecznie przeciwdziałać mobbingowi w środowisku akademickim? 
 Jak budować kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku, odpowiedzialności i bezpieczeństwie? 
 Jaką rolę odgrywają procedury, a jaką codzienne praktyki funkcjonowania uczelni?
 Odpowiedzi na te pytania będziemy poszukiwać podczas konferencji organizowanej w ramach projektu „Bezpieczna Uczelnia”.
 26 czerwca 2026 r.
 Rozpoczęcie konferencji: godz. 9:30
 Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
 Aula 6
W programie wydarzenia przewidziano m.in.:
 debaty eksperckie z udziałem przedstawicieli środowiska naukowego, administracji publicznej oraz partnerów społecznych,
 dyskusje poświęcone przeciwdziałaniu mobbingowi i budowaniu bezpiecznego środowiska pracy,
 wymianę doświadczeń oraz dobrych praktyk stosowanych na uczelniach,
 warsztat „Mobbing pod lupą komisji – warsztat postępowania wyjaśniającego”.
Wierzymy, że skuteczne przeciwdziałanie mobbingowi wymaga nie tylko odpowiednich procedur, lecz także konsekwentnego budowania kultury szacunku, dialogu i odpowiedzialności za wspólnotę akademicką.
 Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem poniższego formularza:
  https://lnkd.in/d7aFxHsN
Serdecznie zapraszamy do udziału!